Geyve’de Altyapı ve Üst Yapı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Geyve’de altyapı çalışmaları ile üst yapı ve yol çalışmalarının koordineli olarak yapılması amacıyla Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’ın başkanlığında koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, SASKİ Şube Müdürü Mustafa İşbitiren, Akmercan  Gepa Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Yardımcı, SEDAŞ Bölge Yöneticisi Musa Dereli, Türk Telekom Bölge Sorumlusu Ferhat Taş ve Geyve belediyesi yetkilileri katıldı.

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız; “İlçemizde çalışmalarımızı tüm kurumlarımızla koordineli olarak gerçekleştirmek istiyoruz. Bu sebeple özellikle yol yapım ve parke taş işleme çalışmalarımıza başlamadan evvel sağlıklı bir planlama yapmak ve koordinasyonsuzluğun yol açtığı yap-boz sistemini bitirmek istiyoruz.  İlçemizde altyapı ile ilgili faaliyet gösteren tüm kurumlarımız bölge yöneticilerinin katılımı ile bu koordineyi en üst seviyede sağlamak adına bir toplantı gerçekleştirdik. Altyapı ile ilgili çalışmaların tamamlandığı sokaklarımızda yol yapım ve parke taşı işleme çalışmalarımıza başlıyoruz. Altyapının eksik olduğu sokaklarımızda kurumlarımız çalışmalarını ivedilikle tamamlayacak sonrasında yol yapım çalışmalarını tamamlayacağız.” Dedi.

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız toplantıya katılan tüm kurum bölge müdürlerine teşekkür ederek koordineli çalışmanın devam etmesi gerekliliğini bildirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir